Elektronické zobrazovanie

 
 
Úvod > Elektronické zobrazovanie
 

 
 

Elektronické zobrazovanie


ELEKTRONICKÝ PAPIER

Ponúkame návrh a realizáciu komplexných riešení bezdrôtových systémov elektronického zobrazovania informácii a technológiu elektronických displejov. Technológie zobrazovania na báze E ink (elektronický papier) nájdu široké uplatnenie v oblasti obchodu, moderných administratívnych riešeniach, rovnako ako aj v priemyselnom odvetví či zdravotníctve.

Elektronické zobrazovanie informácii predstavuje moderné, efektívne a viacúčelové riešenie s minimálnymi prevádzkovými nákladmi a nenáročnou správou. Plne grafický a dokonale čitateľný obsah zaručuje spoľahlivú identifikáciu tovarov či priestorov.

 

REKLAMNÉ A INFORMAČNÉ KIOSKY

Obchody, nákupné centrá, showroomy, recepcie, hotely a letiská predstavujú miesta, kde sa sústreďuje veľká koncentrácia ľudí. Práve tieto miesta sú najideálnejším priestorom, kde najlepšie dokážete zaujať ľudí pomocou reklamy a reklamného kiosku. Prestavuje to pre Vás príležitosť, ako čo najefektívnejšie osloviť veľkú masu ľudí a informovať ich o produktoch alebo službách, ktoré ponúkate. Prostredníctvom našich reklamných kioskov to nikdy nebolo ľahšie.

Reklamný kiosk dokáže zobraziť obrázky/text/video prostredníctvom WiFi/3G/4G. Viacero kioskov dokážete ovládať z jedného počítača. Prostredníctvom reklamného kiosku viete maximalizovať svoje benefity a zisky z reklamy.