Elektronický papier

 
 
Úvod > Elektronický papier
 
 
 

 

 

Elektronické cenovky - Retail

odkaz

Nová generácia bezdrôtových elektronických cenoviek odstraňuje potrebu papierových etikiet a papierových štítkov. Ide o najmodernejšiu a skutočne prelomovú technológiu, tzv. bieleho elektronického papiera - "E-Paper Display". Elektronické cenovky na svoj chod nepotrebujú žiaden kábel – cenovky komunikujú úplne bezdrôtovo.

Systém elektronických displejov - Office Administration

odkaz

Systém bezdrôtových elektronických displejov na báze technológie E ink predstavuje vysoko efektívne, dynamické a elegantné riešenie na zobrazovanie informácii v reálnom čase. Plne grafický obsah zabezpečuje dokonale viditeľnú identifikáciu priestorov.

 

Elektronické zobrazovanie v priemysle

odkaz

Vďaka bezdrôtovej komunikácii umožňujú elektronické displeje zobrazovať informácie v priebehu výrobného procesu na potrebnom mieste – tovarovom koši, výrobnom páse a pod. v reálnom čase v dokonalej kvalite zobrazenia. Zobrazovaný obsah je možné spoľahlivo sledovať  a riadiť z jedného miesta, čo výrazne uľahčuje prácu a zefektívňuje celý výrobný proces. Energeticky nenáročné displeje je možné vybaviť ochranným sklom vhodným aj do náročného priemyselného prostredia. 

Elektronické zobrazovanie pozícii v sklade a logistike

odkaz

Elektronické bezdrôtové zobrazovanie údajov v reálnom čase nájde široké uplatnenie v skladovom odvetví ako aj v širšom segmente logistiky. Na displejoch je možné dynamicky zobrazovať plne grafický obsah vrátane loga, obrázkov a kódov (EAN + QR + NFC). 

Elektronické zobrazovanie v zdravotníctve

odkaz

Vďaka najmodernejšej E-ink technológie spolu s bezdrôtovým prepojením znamenajú elektronické displeje vysoko efektívne digitálne riešenie bez vedľajších nákladov s viacúčelovým uplatnením v modernom zdravotníckom prostredí. V reálnom čase je možné zobrazovať dáta z nezávislých elektronických zdrojov v ľubovoľnom  formáte – ODBC databázy, Excel, CSV, XML, textové editory.