Hardvér pre obchod - Nov

 
 
Úvod > Hardvér pre obchod
 

Hardvér pre obchod

Spoločnosť NOV ponúka najmodernejšie hardvérové vybavenie pre všetky druhy obchodných prevádzok. Distribuujeme pokladničné a platobné terminály, interaktívne dotykové terminály, prenosné tablety a snímače čiarových kódov, počítadlá zákazníkov a riešenia na ochranu tovaru.

 
 
 
varipos_1.jpg
 
 

Pokladničné terminály 

Dotykové POS terminály od spoločnosti Poindus predstavujú absolútnu svetovú špičku vo svojom obore. Svojim detailným spracovaním a dizajnovým prevedením sú ideálnym pokladničným systémom. S funkciou 2-bodového multi-touch displaya, farebnou variabilitou a celkovou flexibilnosťou sa posúvajú smerom k maximálnej spokojnosti zákazníka.  

Interaktívne dotykové panely

Ponúkame unikátne interaktívne dotykové panely s technológiou ovládania cez sklo, ”Touch-Through-Glass”. Panely majú okrem zobrazovania digitálneho obsahu aj možnosť zberu informácii a vytvárania objednávok priamo od zákazníka. Dotykové panely s plochou obrazovkou True Flat, tak môžu slúžiť 24 hodín denne.  

prenosne_pokladne_varipad

Prenosné pokladne VariPad

Prenosné pokladne VariPad od výrobcu Poindus predstavujú 7" odolný POS tablet s OS Windows 8.1. Robustní dizajn, odolnosť voči prachu, vode a pádom s výdržou batérie až 11 hodín. Tablet je plne kompatibilný s pokladňami VariPOS, vhodný napríklad ako zákaznícky displej.