Kiosk tlačiarne Zebra

 
 
Úvod > Kiosk tlačiarne
 

Kiosk tlačiarne Zebra

Kiosk tlačiarne Zebra boli vyvinuté pre čo najvyššiu spokojnosť zákazníka. Pre svoje špecifické technické parametre sa osvedčili pri tlači receptov, lístkov, voucherov a rôznych zákazníckych kupónov. Uplatnia sa preto v širokej palete odvetví, predovšetkým však v obchodných a menších výrobných prevádzkach a zdravotníctve. 

 
 
 
kiosk_tlaciarne_zebra.png
 
 

Zebra kiosk tlaciaren KR203

Zebra KR203 Kiosk Receipt Printer

Zebra kiosk tlačiarne triedy KR200 sú ideálnym a cenovo dostupným riešením pre tlač viacerých druhov aplikácii. Výhodou je malá veľkosť a vysoká kvalita tlače etikiet. 

Zebra kiosk tlaciaren KR403

Zebra KR403 Kiosk Receipt Printer

Kategória kiosk tlačiarní Zebra KR403 predstavuje cenovo veľmi výhodné riešenie kvalitnej tlače etikiet. Vhodná je aj pri tlači rozsiahlejších sád štítkov čiarových kódov.

tlaciaren_Zebra TTP 2000

Zebra TTP 2000 Series Kiosk Receipt Printers

Tlačiarne TTP 2000 sú primárne určené na kvalitnú a spoľahlivú tlač receptov, darčekových poukážok, kupónov. Kompaktná tlačiareň Zebra TTP 2000 ponúka širokú paletu možnosti konfigurácie tlače. Uplatnenie nájdú napríklad v obchodných prevádzakach a zdravotníctve.   

tlaciaren_Zebra TTP 8000

Zebra TTP 8000 Series Kiosk Receipt Printers

Trieda kiosk tlačiarení Zebra TTP 8000 je predovšetkým určená na kvalitnú tlač väčších listových formátov a dokumentov formátu A4. Vhodná je tak na tlač protokolov, oficiálnych dokumentov, máp, užívateľských registrácii a celých webových stránok.    

tlaciaren_Zebra TTP 2100

Zebra TTP 2100 Series Kiosk Receipt Printers

Kiosk tlačiarne triedy TTP 2100 sú kompaktným a užívateľsky nenáročným riešením pri požadovanej rýchlej a kvalitnej tlače etikiet, cestovných a batožinových lístkov.