Mobilné riešenia - Nov

 
 
Úvod > Mobilné riešenia
 

Mobilné terminály

Dodávame najnovšie modely mobilných terminálov Zebra a Datalogic. Naša ponuka ručných mobilných terminálov pokrýva potreby rôznych podnikateľských a priemyselných oblastí. Ponuku kompletizujú robustné priemyselné mobilné terminály, terminály stavané pre potreby RFID technológie a mobilné terminály navrhnuté pre vysokozdvižné vozíky.

 
 
 
mobilne_terminaly.png
 
 
Mobilné terminály Zebra

Ručné mobilné terminály

Ponúkame spoľahlivé modely ručných terminálov Zebra pre použitie v širokej škále aplikácii. Mobilné počítače sú určené na inventúru majetku, príjem a výdaj tovaru, overovanie cien, údržbu výrobných zariadení, pomoc pri vybavovaní zásielok, efektívne sledovanie výrobných operácii a mobilnú identifikáciu osôb.   

RFID terminály

Prenosné počítače vybavené snímačom RFID kódov predstavujú vďaka tejto najmodernejšej technológii, spoločne s možnosťou bezkontaktnej komunikácie, vysoko efektívny nástroj pri identifikácii označených produktov a osôb.  

Mobilné terminály pre nosenie na tele a predlaktí

Mobilné terminály pre nosenie na tele a predlaktí nájdu svoje uplatnenie vo viacerých aplikáciách v rámci výroby, skladových a distribučných centier a maloobchode pri expedícii tovaru pomocou hlasu, príjem a preprava tovaru. 

Mobilné terminály pre vysokozdvižné vozíky

Mobilné terminály určené prioritne pre vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Zebra sa vyznačujú robustnou konštrukciou, prehľadným displejom a vysokou odolnosťou proti extrémnym teplotám, prachu, otrasom a vode.

 
 
Mobilné terminály Datalogic

Mobilný terminál DL-Axist 

odkaz

DL-Axist je robustné PDA s Androidom a 5-palcovým dotykovým displejom. Vďaka svojej robustnosti sa uplatní v takmer každom, či už interiérovom alebo exteriérovom prostredí. Mobilný terminál DL-Axist je vybavený viacúčelovým 2D imigerom, ktorým môžete spoľahlivo snímať väčšinu kódov.  DL-Axist je takisto vybavený „Green spot“ technológiou pre lepšiu spätnú väzbu pri snímaní kódov. 

Mobilný terminál Lynx

odkaz

Mobilný terminál Lynx predstavuje ideálnu kombináciu najmodernejšej technológie a prenosnej robustnej konštrukcie, vďaka ktorej nájde široké uplatnenie aj v náročnejších podmienkach. PDA Lynx je popri svojej robustnosti charakteristický vysoko estetický dizajnom skĺbeným s dokonalou ergonómiou. Vynikajúca čitateľnosť automaticky orientovaného displeja spolu s vibračným upozornením.

Mobilný terminál Skorpio X3

odkaz

Mobilný terminál Skorpio X3 od spoločnosti Datalogic je vďaka variabilnosti klávesnice a celkovej ergonomickej konštrukcii vhodným riešením do obchodu a skladových priestorov.  Skorpio X3 je vybavený najväčším dotykovým displejom s vysokým farebným rozlíšením vo svojej triede. Vďaka svojej robustnej konštrukcii spoľahlivo odoláva otrasom či viacnásobným pádom.

Mobilný terminál Falcon X3+

odkaz

Mobilný terminál Falcon X3 je ideálnym riešením pri potrebe pracovať  s kvalitne a spoľahlivo snímanými  dátami v reálnom čase. Falcon X3 sa dodáva v klasickom a „pištoľovom“ prevedení, pričom pre oba modely je charakteristická ich robustnosť a dokonalá  ergonómia. 

Mobilný terminál Memor X3

odkaz

Mobilný terminál Memor X3 stelesňuje množstvo nových dizajnových prvkov v sérii ľahkých kompaktných terminálov od spoločnosti Datalogic. Mobilný terminál Memor X3 ponúkame s viacerými druhmi skenerov, vrátane skenovacieho okna Gorilla® Glass a 2D imigera vhodného pre farmaceutické aplikácie. Všetky modely Memor X3 sú vybavené Datalogic "Green Spot" technológiou. 

Mobilný terminál DH60

odkaz

Univerzálny mobilný terminál DH60 je prvotriedny snímač čiarových kódov s výbornou komunikačnou schopnosťou, a to všetko vedno s robustnou a vysoko ergonomickou konštrukciou. DH60 od spoločnosti Datalogic nájde svoje široké uplatnenie v rámci skladového hospodárstva v obchode rovnako ako vo výrobe, a to od evidencie až po podrobné sledovanie tovarového toku.  

Mobilný terminál Elf

odkaz

Mobilný terminál Elf je stelesnením dokonalej kompaktnosti a ergonómie prispôsobenej na používanie jednou rukou. Laserový 1D snímač, rovnako ako 2D imiger sú schopné snímať širokú paletu čiarových kódov. Obe prevedenia sú vybavené „Green spot“ technológiou pre lepšiu spätnú väzbu pri snímaní kódov.

Mobilný terminál Joya X2

odkaz

Mobilný terminál Joya X2 je so svojou jednoduchou a intuitívnou ovládateľnosťou určený na nasadenie pri rôznych činnostiach distribúcie tovaru v oblasti transportu, obchodu či priameho predaja. Mobilný terminál  Joya X2 od spoločnosti Datalogic je vybavený modernou klávesnicou, CE6 Softvér Kit (SDK) a je kompatibilný s aplikáciami s ostatnými zariadeniami spoločnosti Datalogic.