Mobilné terminály pre vysokozdvižné vozíky

 
 
Úvod > Mobilné terminály pre vysokozdvižné vozíky
 

Mobilné terminály pre vysokozdvižné vozíky

Mobilné terminály určené prioritne pre vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Zebra sa vyznačujú robustnou konštrukciou, prehľadným displejom a vysokou odolnosťou proti extrémnym teplotám, prachu, otrasom a vode.

 
 
 
vozikove_terminaly_obrazok.png
 
 

Vozýkové terminály 8585 / 8595

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Vozíkový mobilný terminál VC70N0

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení. 

Vozíkový mobilný terminál VC80

Dodávame a inštalujeme široký sortiment hardvérových komponentov zariadení, predovšetkým so zameraním na obchodné, skladové, ako aj logistické a priemyselné potreby. Poskytujeme komplexný servis registračných pokladní, výpočtovej a skenovacej techniky, ručných skenerov a tlačiarní.