Mobilné Tlačiarne - Nov

 
 
Úvod > Mobilné Tlačiarne
 

Mobilné tlačiarne Zebra

Mobilné tlačiarne Zebra sú konštrukčne prioritne určené pre nasadenie v teréne. Ideálne svoje uplatnenie nájdu pri tlači bločkov pri zásielkovom predaji, tlači parkovacích lístkov, prípadne tlači pokutových lístkov. Mobilné tlačiarne Zebra sú charakteristické vysokou odolnosťou a vynikajúcou úžitkovou hodnotou.

 
 
 
mobilne_tlaciarne_zebra.png
 
 

mobilne_tlaciarne_zebra

Zebra QLn Series Mobile Printers

Mobilné tlačiarne Zebra QLn sú obľúbené predovšetkým pre svoju odolnosť, nízku váhu a spoľahlivosť v takmer akomkoľvek prostredí. Pre svoju rozšírenú pamäťovú kapacitu a spoľahlivú konektivitu nachádzajú široké uplatnenie.  

mobilna_tlaciaren_zebra_pre_zdravotnictvo

Zebra QLn Series Healthcare Mobile Printers

Mobilné tlačiarne Zebra série QLn Healthcare sú svojou konštrukciou určene predovšetkým pre nasadenie v zdravotníckych zariadeniach. Skonštruované sú z ľahko dezinfikovateľného plastového materiálu. Špecifická bezpečnosť je kladená na bezpečné napájanie.

mobilna_tlaciaren_Zebra ZQ500

Zebra ZQ500 Series Mobile Printers

Kategória mobilných tlačiarni ZQ500 sú vďaka svojej extrémne odolnej konštrukcii, najmodernejším možnostiam pripojenia a spoľahlivosti, určené do najnáročnejšieho prostredia. Tlačiarne Zebra ZQ510  and ZQ520 patria medzi konštrukčne najodolnejšie mobilné tlačiarne vôbec. Vďaka veľkým a zreteľným tlačidlám sú ľahko ovládateľné aj pre krátkozrakých užívateľov.

mobilna_tlaciaren_Zebra_iMZ

Zebra iMZ Series Mobile Printers

Mobilné tlačiarne Zebra v kategórii iMZ ponúkajú viacero možností prepojenia a bezproblémovú kompatibilitu s najmodernejšími mobilnými operačnými systémami. Vďaka svojej nízkej váhe a kompaktnému dizajnu je vhodný aj na dlhodobé nosenie. Tlačiarne iMZ ponúkajú najmodernejšiu technológiu v prenosnej veľkosti za rozumnú cenu. Vďaka tomu sú mimoriadne obľúbené u mnohých typoch zákazníkov..  

Zebra ZQ110 Mobile Printer

Zebra ZQ110 Mobile Printer

Mobilná tlačiareň ZQ110 je najmenšia a cenovo najprístupnejšia mobilná tlačiareň. Ponúka všetky kľúčové možnosti a prepojenia na zariadenia Apple, Android and Windows. Vďaka svojim malým rozmerom a odolnej konštrukcii je určená predovšetkým pre zamestnancov, ktorí sú neustále v pohybe.

tlaciaren_Zebra P4T

Zebra P4T Mobile Printers

Táto kategória mobilných tlačiarní Zebra umožňuje spoľahlivú a odolnú trvácnu tlač čiarových kódov dokumentov väčších ako 4”. Zebra P4T stelesňuje všetky najmodernejšie zlepšenia podporujúce dlhú životnosť  termotransférnej tlače čiarových kódov, textových a grafických materiálov.