Priemysel

 
 
Úvod > Priemysel
 

Správna technológia Vám umožní uspieť

   Priemyselné odvetvie je významným predstaviteľom inovácii. Dômyselné a efektívne uplatnenie inovácii je jedným zo základných predpokladov pre výkonnejšie a efektívnejšie výrobné prostredie. Našimi najmodernejšími technológiami pomáhame výrazne zefektívniť výrobné procesy, a to v reálnom čase aj v náročných priemyselných podmienkach. Technologickými riešeniami šetríme čas, zvyšujeme rýchlosť  a presnosť  spracovania dát. Budujeme tak ekonomickú hospodárnosť a efektivitu. 
Výrazné zjednodušenie výrobných operácii a efektívne komunikujúci zamestnanci dokonale ovládajúci svoje pracovné nástroje, vytvárajú dokonalú integráciu jednotlivých výrobných procesov.  S inteligentnými mobilnými zariadeniami tak dokážete položiť základy pre výrobný rast a spoľahlivú návratnosť

Inteligentná výroba:
V súčasnosti inteligentná výroba predstavuje predovšetkým spoľahlivé a rýchle prepojenie operátorov, technikov a mechanikov. Výrobné procesy predstavujú sieťový systém , pričom čím viac sú prepojené, tým  sú efektívnejšie. 

Bezchybné plnenie záväzkov: 
Čim viac budete viditeľní, tým rýchlejšie premeníte svoje skladové zásoby na tržby. Základom podnikateľskej efektivity a ekonomickej hospodárnosti v priemysle je dostať správny tovar na správne miesto v správny čas. Pomocou našich technológii dokážete spoľahlivo a rýchlo zaznamenať, spracovať, verifikovať  a odoslať dáta, ktoré potrebujete. Majte dokonalý prehľad o priebehu výroby svojich tovaroch ako aj spôsobe ich expedície a premeňte tak svoje skladové zásoby na tržby v čo najkratšom čase.  

Dynamický servis:
Pre spoľahlivý ekonomický rast je nesmierne dôležité starať sa o Vašich jestvujúcich zákazníkov. Pomocou našich aplikácii a zariadení od popredných svetových výrobcov, umožňujeme vďaka bezproblémovej integrácii a komunikácii vysokú mieru efektivitu servisných zásahov. Našimi technologickými riešeniami tak umožňujeme vytvárať stabilné ekonomické prostredie Vašej organizácie postavenej na prehlbujúcej sa dôvere jestvujúcich zákazníkov.

 
 
 
hlavny_obrazok_priemysel.jpg
 
 

Tlačiarne Zebra

Ponúkame kompletný sortiment špičkových tlačiarní od spoločnosti Zebra. Naša ponuka pokrýva celú škálu stolových, priemyselných a mobilných tlačiarní. V ponuke máme rovnako kompletnú zostavu kiosk tlačiarní a tlačiarní plastových kariet. Samozrejmosťou je aktuálny doplnkový sortiment, ako aj spoľahlivý servis zariadení spoločnosti Zebra..  

Špeciálna skenovacia a identifikačná technika

Distribuujeme kompletný sortiment skenovacej techniky a snímačov čiarových kódov od špičkových výrobcov Zebra a Datalogic. Pokrývame celé spektrum štandardných, priemyselných, pultových a ručných snímačov čiarových kódov.     

Mobilné riešenia a terminály

Dodávame všetky najnovšie modely ručných mobilných terminálov Zebra a Datalogic. Naša ponuka najnovších modelov pokrýva potreby rôznych podnikateľských a priemyselných oblastí. Ponuku kompletizujú priemyselné mobilné terminály, terminály stavané pre potreby RFID technológie a mobilné terminály navrhnuté pre vysokozdvižné vozíky.