Priemyslené tlačiarne Zebra

 
 
Úvod > Priemyslené tlačiarne
 

Priemyselné tlačiarne Zebra

Priemyselné tlačiarne Zebra je možné vďaka svojej robustnejšej konštrukcii nasadiť aj v priemyselných prevádzkach. Svojim profesionálnym technickým riešením stelesňujú vysokú efektívnosť tlače. Vhodné sú pre široké priemyselné použitie v malých aj veľkých prevádzkach. K Dispozícii je niekoľko modelov so širokou paletou príslušenstva.

 
 
 
zebra_xi4.png
 
 

priemyselne_tlaciarne_zebra

Zebra Xi Series

Priemyselné tlačiarne Zebra Xi4 sú známe svojou robustnou konštrukciou, rýchlosťou tlače a vysokou produktivitou. Kvalitu tlače si zachovávajú aj v náročnejšom priemyselnom prostredí. Tieto kvality pretavené do celkovo prijateľnej ceny znamenajú inteligentnú voľbu pre tlač rôznych priemyselných aplikácii.  

priemyslena_tlaciaren_zebra

Zebra 105SLPlus

Priemyselné tlačiarne 105SLPlus sú ideálnou voľbou pri požiadavke vysoko účinnej a trvanlivej tlači. Tlačiarne 105SLPlus sú konštrukčne postavené na overenom dizajne vyznačujúcom sa celokovovým odolným plášťom a širokej možnosti konektivity a kompatibilite s inými zariadeniami. Vhodné sú preto aj do najnáročnejšieho priemyselných a skladových prevádzok. 

tlaciarne_zebra_priemyselne

Zebra ZT400 Series

ZT400 je primárne určená na trvanlivú a spoľahlivú tlač v náročnom prostredí. Konštrukčne je vybavená celokovovým obalom a dvojitými ochrannými dvierkami. Tlačiarne tejto série si zachovávajú rýchlosť tlače a spoľahlivú USB, Serial, Ethernet a Bluetooth konektivitu. Prostredníctvom Zebra Link-OS rozhrania sú spoľahlivo ovládateľné z akéhokoľvek miesta.     

priemyslena_tlac

Zebra ZT200 Series

Zebra tlačiarne priemyselnej série ZT200 sú určené pre širokú paletu aplikácii. Tlačiarne sa vyznačujú intuitívnou ovládateľnosťou a ľahkou údržbou. Charakteristické sú elegantným a účelne minimalistickým dizajnom.