Pultové snímače čiarových kódov

 
 
Úvod > Pultové snímače čiarových kódov
 

Pultové snímače čiarových kódov Zebra

Vďaka najmodernejšej technológii stacionárne snímače čiarových kódov Zebra so svojim vysokým výkonom zaručujú citeľné zvýšenie produktivity pultového predaja. Model MP6000 svojou konštrukciou spoľahlivo a rýchlo prečíta aj poškodené 1D či 2D kódy.

 
 
 
pultovy_skener_zebra.png
 
 

Pultový snímač Zebra MP6000

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Pultový snímač Symbol LS7808

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.