RFID tlačiarne Zebra

 
 
Úvod > RFID tlačiarne
 

Tlačiarne RFID kódov Zebra

Tlačiarne RFID kódov od spoločnosti Zebra znamenajú v oblasti RFID technológie so svojim širokým produktovým portfóliom absolútnu svetovú špičku. Tlač RFID nájde svoje široké uplatnenie od priemyselných aplikácii, v obchodných prevádzkach, skladovom hospodárstve, v dopravnej infraštruktúre ako aj v zdravotníctve. 

 
 
 
zebra_rfid_tlaciarne.png
 
 

tlaciaren_Zebra ZT410 RFID

Zebra ZT410 RFID

Tlačiarne etikiet Zebra ZT410 RFID svojou konštrukciou umožňujú užívateľom široké uplatnenie technológie tlače RFID kódov v celej škále oblastí použitia. Charakteristické sú jednoduchou a intuitívnou obsluhou. Tlačiarne ZT410 majú široké možnosti konfigurácií a uplatnia sa predovšetkým v menších priemyselných prevádzkach, kanceláriách a skladoch.

tlaciaren_Zebra R110XI4 RFID

Zebra R110XI4 RFID

Tlačiarne R110Xi4 je vďaka svojej robustnej konštrukcii vhodná aj do najnáročnejšieho priemyselného prostredia. Určená je na tlač RFID kódov s rozlíšením až 600 DPI. Zebra R110Xi4 je ideálnym skĺbením rýchlosti a vysokej kvality a tlače. Tlačiareň svojou modernou technológiou kódovania znamená výraznú úsporu nákladov spojených so spotrebným materiálom.  

tlaciaren_Zebra ZT400 RFID

Zebra ZT400 RFID

Trieda tlačiarní Zebra ZT400 je primárne určená pre prostredie vyžadujúce vyššie objemy a rýchlosť spoľahlivej tlače. Vďaka svojej optimálnej konštrukcii a intuitívnej ovládateľnosti sa uplatňujú predovšetkým v ľahších priemyselných prevádzkach, kanceláriách a skladoch. Disponujú viacerými možnosťami najmodernejšieho prepojenia a integrovaným Zebra Link-OS.   

tlaciaren_Zebra ZD500R RFID

Zebra ZD500R RFID

Tlačiarne Zebra ZD500R RFID sú určené na čítanie, kódovania kvalitnú termo a termotransférnu tlač UHF Smart etikiet. Prednosťou je malá veľkosť skĺbená s optimálnym výkonom a automatickou kalibráciou RFID, ktorá zaručuje výraznú úsporu nákladov spojených so spotrebným materiálom.  

tlaciaren_Zebra ZE500R RFID

Zebra ZE500R RFID

Rozšírené verzie RFID tlačiarní ZE500R sú ideálne nasadzované pri potrebe vysokých počtov tlače predovšetkým vo väčších priemyselných spoločnostiach s 24/7 prevádzkach. Zebra ZE500R je inovovaná rada tlačiarne OEM s integrovaným ThingMagic RFID Reader/Encoder.  

tlaciarne_Zebra ZXP Series 7

Zebra ZXP Series 7

Tlačiarne kariet Zebra série ZXP7 sú prvotriednym riešením pre grafickú tlač kariet určenú pre širokú paletu aplikácii. Znamenajú ideálny pomer rýchlosti, spoľahlivosti a cenovej prístupnosti. S prehľadným návodom a LCD kontrolným panelom sú užívateľsky veľmi prístupné.