Snímače čiarových kódov Zebra

 
 
Úvod > Snímače čiarových kódov Zebra
 

Snímače čiarových kódov Zebra

Ponúkame kompletný sortiment skenovacej techniky a snímačov čiarových kódov od špičkového výrobcu Zebra. Pokrývame celé spektrum štandardných a priemyselných skenerov a snímačov čiarových kódov špeciálne určených pre zdravotníctvo. 

 
 
 
zebra_snimace.png
 
 

Univerzálne snímače čiarových kódov

Kategória univerzálnych snímačov čiarových kódov od spoločnosti Zebra pokrýva širokú paletu ručných, pultových, stacionárnych a fixných snímacích zariadení určených pre mnohoraké využitie.   

Mechanicky odolné snímače čiarových kódov

Priemyselné a mechanicky odolné ručné snímače čiarových 1D a 2D kódov vyrábané spoločnosťou Zebra si úspešne nachádzajú uplatnenie predovšetkým v náročnejších podmienkach. Viaceré modely odolné voči pádom sú vybavené Bluetooth technológiou, čo výrazne napomáha zefektívneniu práce v náročných podmienkach. 

Prenosné snímače čiarových kódov

Ponúkame viacero modelov prenosných a technologicky inovovaných snímačov čiarových kódov Zebra. Napriek svojim malým rozmerom nijako nezaostávajú v technologicky spoľahlivom snímaní 1d a 2d kódov.   

Snímače čiarových kódov pre zdravotníctvo

Snímače čiarových kódov Zebra, špeciálne určené pre zdravotníctvo, zaručujú bezproblémové čítanie aj poškodených čiarových kódov, čím prispievajú k eliminácii evidenčných chýb. Konštrukčne sú veľmi odolné voči pôsobeniu nežiaducich vplyvov chemických látok typických pre medicínske prostredia.