Špeciálna skenovacia a identifikačná technika - Nov

 
 
Úvod > Špeciálna skenovacia a identifikačná technika
 

Skenovacia a identifikačná technológia

Distribuujeme kompletný sortiment skenovacej techniky a snímačov čiarových kódov od špičkových výrobcov Zebra a Datalogic. Pokrývame celé spektrum štandardných, priemyselných, pultových a ručných snímačov čiarových kódov.

 
 
 
rucne_skenery_veky_obrazok.png
 
 

Snímače čiarových kódov Zebra

Ponúkame kompletný sortiment skenovacej techniky a snímačov čiarových kódov od špičkového výrobcu Zebra. Pokrývame celé spektrum štandardných a priemyselných skenerov a snímačov čiarových kódov špeciálne určených pre zdravotníctvo.  

Snímače čiarových kódov Datalogic

Spoločnosť Datalogic je globálnym lídrom v oblasti automatického snímania dát a v oblasti priemyselnej automatizácie. Distribuujeme čítačky čiarových kódov, senzorov, snímacích systémov a systémov laserového značenia, prostredníctvom ktorých ponúka Datalogic inovatívne riešenia pre celú škálu aplikácii v maloobchode. doprave, logistike, výrobe a zdravotníctve. Výrobky spoločnosti Datalogic sa používajú vo viac ako tretine svetových supermarketov, na letiskách, v prepravných a poštových službách. 

 
 

Obchod a služby

Dodávame a inštalujeme široký sortiment skenovacej techniky a snímacích zariadení čiarových kódov so zameraním na obchodné potreby od špičkových svetových výrobcov Zebra a Datalogic. Pokrývame širokú paletu ručných, pultových, prenosných, stacionárnych a fixných snímacích zariadení 1D a 2D kódov, bez ktorých sa moderný obchod nezaobíde.   

Priemysel

Priemyselné odvetvie je významným predstaviteľom inovácii. Dômyselné a efektívne uplatnenie inovácii je jedným zo základných predpokladov pre výkonnejšie a efektívnejšie výrobné prostredie. Našimi najmodernejšími technológiami pomáhame výrazne zefektívniť výrobné procesy, a to v reálnom čase aj v náročných priemyselných podmienkach. 

Logistika a doprava

Dodávame a inštalujeme široký sortiment hardvérových komponentov zariadení, predovšetkým so zameraním na obchodné, skladové, ako aj logistické a priemyselné potreby. Poskytujeme komplexný servis registračných pokladní, výpočtovej a skenovacej techniky, ručných skenerov a tlačiarní.   

Zdravotníctvo

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.