Stolové tlačiarne Zebra

 
 
Úvod > Stolové tlačiarne
 

Stolové tlačiarne Zebra

Stolové tlačiarne Zebra predstavujú osvedčené a zároveň cenovo veľmi výhodné riešenie tlače etikiet. Ich konštrukcia a malá váha zaisťuje ľahkú manipulovateľnosť. Svoje uplatnenie nájdu v kanceláriách, maloobchode, skladoch, menších výrobách ako aj v štátnej správe. 

 
 
 
zebra_tlaciaren_gk_series.png
 
 

stolova_tlaciaren_zd420

Zebra ZD420

Najväčšou prednosťou termotransférnych tlačiarní Zebra ZD420 je ich jednoduchá ovládateľnosť a údržba. Spolu s najmodernejšími možnosťami sieťového prepojenia a podporou viacerých jazykov, predstavujú užívateľsky ideálne riešenie.  

stolova_tlaciaren_zd500

Zebra G-Series GX a ZD500

Tlačiarne Zebra GX a ZD500 predstavujú tlačiarne s najvyššou rýchlosťou tlače vo svojej kategórii, ktoré sa dokonale prispôsobia aj najnáročnejším potrebám. Ponúkajú špičkovú kvalitu a viaceré možnosti prepojenia vrátane Bluetooth a WiFi. Aj vďaka svojej jednoduchej obsluhe ich možno nasadiť v najrozličnejšom prostredí.    

stolove_tlaciarne_zebra_gk

Zebra G-Series GK

Stolové tlačiarne tejto rady sú charakteristické optimálnou rýchlosťou tlače, sieťovou ovládateľnosťou, funkčným dizajnom, spoľahlivou aktualizáciou a vysokou spoľahlivosťou. Oba modely GK420 aj GT800 sú optimálnou voľbou pre stredne náročnú tlač textu, čiarových kódov a grafiky.  

stolove_tlaciarne_zebra_gc

Zebra G-Series GC

Stolové tlačiarne Zebra G-Series GC poskytujú cenovo prístupnú voľbu pre tlač rozličných aplikácii čiarových kódov. Tieto tlačiarne sú žiadané pre svoju vysokú životnosť a spoľahlivosť. Všetky tlačiarne tejto série sú vybavené dvojitou kovovou ochrannou konštrukciou pre zvýšenie ich životnosti.

stolove_tlaciarne_zebra_TLP_plus

Zebra LP/TLP 2824 Plus

Zebra LP/TLP 2824 Plus sú všestranným a pritom kompaktným stolovým riešením. Vďaka svojim malým rozmerom svoje uplatnenie najčastejšie nachádzajú v prevádzkach s nárokmi na úsporu priestoru. Ideálne ich možno použiť na kvalitnú tlač 2” širokej palety štítkov čiarových kódov a receptov.

stolova_tlaciaren_hc100

Zebra HC100

Tlačiarne Zebra HC100 sú užívateľsky veľmi prístupné a spoľahlivé tlačiarne. V ponuke tejto rady je množstvo farebných a veľkostných variantov. HC100 sú konštrukčne prispôsobené na ich častú dezinfekciu, aj preto sú ideálnym riešením pri tlači v zdravotníckych zariadeniach.