Tlačiarne kariet Zebra

 
 
Úvod > Tlačiarne kariet
 

Tlačiarne kariet Zebra

Tlačiarne kariet sú určené pre tlač plastových kariet pre štandardnú veľkosť 54 x 86 mm. Na karty možno tlačiť čiarové kódy, textové informácie a obrázky. Svoje uplatnenie nájdu pri potlači ID kariet, vernostných, prístupových alebo darčekových kariet.

 
 
 
zlaciarne_katiet_zebra_karty.png
 
 

tlaciarne_Zebra ZXP

Zebra ZXP Series 8

Inovovaná séria retransféronych tlačiarní Zebra ZXP8 predstavuje absolútnu špičku vo svojej triede, vhodnú na vysoko kvalitnú a trvanlivú farebnú tlač grafiky na ID karty. Obojstranná laminácie je samozrejmosťou. Tlačiarne disponujú vysoko modulárnym dizajnom a spoľahlivou konektivitou.  .  

tlaciarne_Zebra_ZXP

Zebra ZXP Series 7

Tlačiarne kariet Zebra série ZXP7 sú prvotriednym riešením pre grafickú tlač kariet určenú pre širokú paletu aplikácii. Znamenajú ideálny pomer rýchlosti, spoľahlivosti a cenovej prístupnosti. S prehľadným návodom a LCD kontrolným panelom sú užívateľsky veľmi prístupné. 

tlaciarne_Zebra ZXP Series 3

Zebra ZXP Series 3

Zebra ZXP série 3 predstavujú spoľahlivé riešenie tak pri jedno, ako aj obojstrannej tlači kariet. Vďaka svojej širokej ponuke dizajnového prevedenia a jednoduchej obsluhe sú užívateľsky veľmi obľúbené. Pri užívaní spolu so Zebra „eco-friendly media“, možno ZXP3 pokladať za cenovo najefektívnejšie riešenie vo svojej triede.   

Zebra ZXP Series 1

Zebra ZXP Series 1

Zebra tlačiarne kariet ZXP1 znamenajú cenovo prijateľné riešenie pre vysoko kvalitné tlačenie kariet. Ideálne sú pri štandardnom nasadení na jednostrannú tlač kariet. Zebra tlačiarne ZXP1 aj napriek nižším počiatočným nákladom ponúkajú komplexné a spoľahlivé riešenie.  

tlaciaren_Zebra_QuikCard_ID

Zebra QuikCard ID

Vďaka tlačiarňam Zerba QuikCard ID je možné tlačiť ID karty rýchlo, cenovo výhodne v profesionálnej kvalite. Intuitívna obsluha zaručuje, že plynulá tlač si nevyžaduje žiadnu náročné softvérové zručnosti. Zebra QuikCard ID je ideálnym riešením pre menšie až stredne veľké spoločnosti.