Univerzálne snímače čiarových kódov

 
 
Úvod > Univerzálne snímače čiarových kódov
 

Univerzálne snímače čiarových kódov Zebra

Kategória univerzálnych snímačov čiarových kódov od spoločnosti Zebra pokrýva širokú paletu ručných, pultových, stacionárnych a fixných snímacích zariadení určených pre mnohoraké využitie.

 
 
 
univerzalny_snimac_ciarovych_kodov.png
 
 

Ručné snímače čiarových kódov

Ručné snímače čiarových kódov Zebra poskytujú svojim širokým portfóliom zvýšenú produktivitu a maximálny výkon snímania v rozličných oblastiach použitia. Najvyšší stupeň ergonómie ich predurčuje na uplatnenie v maloobchode, zdravotníctve a rôznych iných nepriemyselných oblastiach. Vhodné sú pre širokú paletu aplikácií určených pri zbere dát a sú dostupné v káblových aj Bluetooth-ových verziách.  

Pultové snímače čiarových kódov

Vďaka najmodernejšej technológii stacionárne snímače čiarových kódov Zebra so svojim vysokým výkonom zaručujú citeľné zvýšenie produktivity pultového predaja. Model MP6000 svojou konštrukciou spoľahlivo a rýchlo prečíta aj poškodené 1D a 2D kódy. 

Stacionárne a fixné snímače čiarových kódov

Stacionárne a fixné snímače Zebra zaručujú hands-free konfort a vysokú produktivitu v akomkoľvek pracovnom prostredí. V ponuke máme modely vhodné na vertikálne umiestnenie, rovnako pre horizontálne uchytenie, ako aj modely pre voľné položenie. Niektoré typy stacionárnych snímačov je možné používať aj ako ručné snímače čiarových kódov.