Tlačiarne Zebra G-Series GK

 
 
Úvod > Zebra G-Series GK
 

Tlačiarne Zebra G-Series GK

Stolové tlačiarne tejto rady sú charakteristické optimálnou rýchlosťou tlače, sieťovou ovládateľnosťou, funkčným dizajnom, spoľahlivou aktualizáciou a vysokou spoľahlivosťou. Oba modely GK420 aj GT800 sú optimálnou voľbou pre stredne náročnú tlač textu, čiarových kódov a grafiky. 

 
 
 
zebra_tlaciaren_gk_series.png
 
 

tlaciaren_zebra_gk420

Zebra series GK420

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

zdravotnicka_tlaciaren_zebra_gk420

Zebra GK420d/t Healthcare

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení. 

stolova_tlaciaren_GT800

Zebra GT800*

Dodávame a inštalujeme široký sortiment hardvérových komponentov zariadení, predovšetkým so zameraním na obchodné, skladové, ako aj logistické a priemyselné potreby. Poskytujeme komplexný servis registračných pokladní, výpočtovej a skenovacej techniky, ručných skenerov a tlačiarní.