Stolové tlačiarne Zebra gx a zd500

 
 
Úvod > Zebra G-Series GX a ZD500
 

Zebra tlačiarne G-Series GX a ZD500

Tlačiarne Zebra GX a ZD500 predstavujú tlačiarne s najvyššou rýchlosťou tlače vo svojej kategórii, ktoré sa dokonale prispôsobia aj najnáročnejším potrebám. Ponúkajú špičkovú kvalitu a viaceré možnosti prepojenia vrátane Bluetooth a WiFi. Aj vďaka svojej jednoduchej obsluhe ich možno nasadiť v najrozličnejšom prostredí.

 
 
 
stolove_tlaciarne_zebra.png
 
 

stolova_tlaciaren_Zebra_zd500

Stolová tlačiareň Zebra ZD500

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Stolová tlačiareň Zebra GX420

Stolová tlačiareň Zebra GX420

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení. 

Stolová tlačiareň Zebra GX430T

Stolová tlačiareň Zebra GX430T

Dodávame a inštalujeme široký sortiment hardvérových komponentov zariadení, predovšetkým so zameraním na obchodné, skladové, ako aj logistické a priemyselné potreby. Poskytujeme komplexný servis registračných pokladní, výpočtovej a skenovacej techniky, ručných skenerov a tlačiarní.