Zebra iMZ Series

 
 
Úvod > Zebra iMZ Series
 

Mobilné tlačiarne Zebra iMZ Series

Mobilné tlačiarne Zebra v kategórii iMZ ponúkajú viacero možností prepojenia a bezproblémovú kompatibilitu s najmodernejšími mobilnými operačnými systémami. Vďaka svojej nízkej váhe a kompaktnému dizajnu je vhodný aj na dlhodobé nosenie. Tlačiarne iMZ ponúkajú najmodernejšiu technológiu v prenosnej veľkosti za rozumnú cenu. Vďaka tomu sú mimoriadne obľúbené u mnohých typoch zákazníkov.

 
 
 
imz_series.png
 
 

Mobilná tlačiareň Zebra IMZ220

Mobilná tlačiareň Zebra IMZ220

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Mobilná tlačiareň Zebra IMZ320

Mobilná tlačiareň Zebra IMZ320

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.