Stolové tlačiarne Zebra LP/TLP 2824 Plus

 
 
Úvod > Zebra LP/TLP 2824 Plus
 

Tlačiarne Zebra LP/TLP 2824 Plus

Zebra LP/TLP 2824 Plus sú všestranným a pritom kompaktným stolovým riešením. Vďaka svojim malým rozmerom svoje uplatnenie najčastejšie nachádzajú v prevádzkach s nárokmi na úsporu priestoru. Ideálne ich možno použiť na kvalitnú tlač 2” širokej palety štítkov čiarových kódov a receptov.

 
 
 
zebra_tlp_series.png
 
 

tlaciaren_Zebra ZD410 Direct Thermal

Zebra ZD410 Direct Thermal

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

tlaciaren_Zebra ZD410 Direct Thermal Healthcare

Zebra ZD410 Direct Thermal Healthcare

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení. 

tlaciarne_Zebra TLP 2824 Plus

Zebra TLP 2824 Plus

Dodávame a inštalujeme široký sortiment hardvérových komponentov zariadení, predovšetkým so zameraním na obchodné, skladové, ako aj logistické a priemyselné potreby. Poskytujeme komplexný servis registračných pokladní, výpočtovej a skenovacej techniky, ručných skenerov a tlačiarní.