Stolová tlačiareň Zebra ZD 420

 
 
Úvod > Zebra ZD420
 

Tlačiarne Zebra ZD420

Najväčšou prednosťou termotransférnych tlačiarní Zebra ZD420 je ich jednoduchá ovládateľnosť a údržba. Spolu s najmodernejšími možnosťami sieťového prepojenia a podporou viacerých jazykov, predstavujú užívateľsky ideálne riešenie.

 
 
 
zebra_zd_420.png
 
 

tlaciaren_zebra_zd420

Zebra ZD420

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

tlaciaren_zebra_zd420_zdravotnictvo

Zebra ZD420 Healthcare Model

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.