Zebra ZQ500 Series

 
 
Úvod > Zebra ZQ500 Series
 

Mobilné tlačiarne Zebra ZQ500 Series

Kategória mobilných tlačiarni ZQ500 je vďaka svojej extrémne odolnej konštrukcii, najmodernejším možnostiam pripojenia a spoľahlivosti, určená do najnáročnejšieho prostredia. Tlačiarne Zebra ZQ510  and ZQ520 patria medzi konštrukčne najodolnejšie mobilné tlačiarne vôbec. Vďaka veľkým a zreteľným tlačidlám sú ľahko ovládateľné aj pre krátkozrakých užívateľov.

 
 
 
zq510_mobil_printers.png
 
 

Mobilná tlačiareň Zebra ZQ510

Mobilná tlačiareň Zebra ZQ510

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Mobilná tlačiareň Zebra ZQ520

Mobilná tlačiareň Zebra ZQ520

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.