Zebra ZT200

 
 
Úvod > Zebra ZT200
 

Priemyselné tlačiarne Zebra ZT200

Zebra tlačiarne priemyselnej série ZT200 sú určené pre širokú paletu aplikácii. Tlačiarne sa vyznačujú intuitívnou ovládateľnosťou a ľahkou údržbou. Charakteristické sú elegantným a účelne minimalistickým dizajnom.

 
 
 
zebra_zt200.png
 
 

Priemyselná tlačiareň ZT220

Priemyselná tlačiareň ZT220

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Priemyselná tlačiareň ZT230

Priemyselná tlačiareň ZT230

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.