Zebra ZT400

 
 
Úvod > Zebra ZT400
 

Priemyselné tlačiarne Zebra ZT400

Priemyselné tlačiarne Zebra kategórie ZT400 sú primárne určené na trvanlivú a spoľahlivú tlač v náročnom prostredí. Konštrukčne sú vybavené celokovovým obalom a dvojitými ochrannými dvierkami. Tlačiarne tejto série si zachovávajú rýchlosť tlače a spoľahlivú USB, Serial, Ethernet a Bluetooth konektivitu. Prostredníctvom Zebra Link-OS rozhrania sú spoľahlivo ovládateľné z akéhokoľvek miesta.

 
 
 
zt400_obrazok.png
 
 

Priemyselná tlačiareň Zebra ZT410

Priemyselná tlačiareň Zebra ZT410

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Priemyselná tlačiareň Zebra ZT420

Priemyselná tlačiareň Zebra ZT420

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.