Zebra ZXP Series 3

 
 
Úvod > Zebra ZXP Series 3
 

Tlačiarne kariet Zebra ZXP Series 3

Zebra ZXP série 3 predstavujú spoľahlivé riešenie tak pri jedno, ako aj obojstrannej tlači kariet. Vďaka svojej širokej ponuke dizajnového prevedenia a jednoduchej obsluhe sú užívateľsky veľmi obľúbené. Pri užívaní spolu so Zebra „eco-friendly media“, možno ZXP3 pokladať za cenovo najefektívnejšie riešenie vo svojej triede

 
 
 
zebra_zxp_3.png
 
 

Tlačiareň kariet Zebra ZXP3

Tlačiareň kariet Zebra ZXP3

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Tlačiareň kariet Zebra ZXP3 Security

Tlačiareň kariet Zebra ZXP3 Security

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.