Zebra ZXP Series 7

 
 
Úvod > Zebra ZXP Series 7
 

Tlačiarne kariet Zebra ZXP Series 7

Tlačiarne kariet Zebra série ZXP7 sú prvotriednym riešením pre grafickú tlač kariet určenú pre širokú paletu aplikácii. Znamenajú ideálny pomer rýchlosti, spoľahlivosti a cenovej prístupnosti. S prehľadným návodom a LCD kontrolným panelom sú užívateľsky veľmi prístupné.

 
 
 
zebra_zxp7.png
 
 

Tlačiareň Zebra ZXP7 CARD PRINTER

Tlačiareň Zebra ZXP7 CARD PRINTER

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

tlaciaren_kariet_zebra

Tlačiareň Zebra ZXP7 s laminátorom

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení. 

Tlačiareň kariet Zebra ZXP7 PRO

Tlačiareň kariet Zebra ZXP7 PRO

Dodávame a inštalujeme široký sortiment hardvérových komponentov zariadení, predovšetkým so zameraním na obchodné, skladové, ako aj logistické a priemyselné potreby. Poskytujeme komplexný servis registračných pokladní, výpočtovej a skenovacej techniky, ručných skenerov a tlačiarní.