Zebra ZXP Series 8

 
 
Úvod > Zebra ZXP Series 8
 

Tlačiarne kariet Zebra ZXP Series 8

Inovovaná séria retransféronych tlačiarní Zebra ZXP8 predstavuje absolútnu špičku vo svojej triede, vhodnú na vysoko kvalitnú a trvanlivú farebnú tlač grafiky na ID karty. Obojstranná laminácie je samozrejmosťou. Tlačiarne disponujú vysoko modulárnym dizajnom a spoľahlivou konektivitou. 

 
 
 
zebra_zxp8.png
 
 

Tlačiareň kariet Zebra ZXP series8

Tlačiareň kariet ZXP series8

Všetkým  našim softvérovým  riešeniam predchádza starostlivá analýza a detailné plánovanie. Zameriavame sa na komplexný vývoj a údržbu našich aplikácii, pričom vždy dbáme na ich spoľahlivé testovanie. Samozrejmosťou je kvalitný servis a pravidelná aktualizácia softvéru. Poskytujeme poradenské a konzultačné služby so zameraním na fiškálne zákony, ekonomické informačné systémy a prevádzku informačno-obchodných a skladových systémov.  

Tlačiareň kariet zebra ZXP

Tlačiareň kariet ZXP Series 8 Secure Issuance

Zameriavame sa na dôkladnú analýzu, návrh a tvorbu počítačových sietí a telekomunikačných projektov spolu. Dôležitou súčasťou nášho portfólia je implementácia, inštalácia a konfigurácia počítačových sieti a pobočkových telefónnych ústrední. Poskytujeme vzdialenú správu LAN a WAN sietí, meranie a analýzu stavu siete, údržbu a servis sieťového softvéru a hardvéru. Ponúkame montáž optickej kabeláže a profylaxiu sieťových a pokladničných zariadení.