POKLADNIČNÉ TERMINÁLY

Dotykové POS terminály od spoločnosti Poindus predstavujú absolútnu svetovú špičku vo svojom obore. Svojim detailným spracovaním, ako aj dizajnovým prevedením, sú ideálnym pokladničným systémom. S funkciou 2-bodového multi-touch displaya, farebnou variabilitou a celkovou flexibilnosťou sa pokladničné terminály posúvajú smerom k maximálnej spokojnosti zákazníka.

Pokladničné terminály VARIPOS

Dotykové POS terminály VariPos predstavujú absolútnu svetovú špičku vo svojom obore. Pri výrobe boli použité najmodernejšie hybridné materiály. Výsledkom je vysoká odolnosť proti prachu a vode danú splneným štandardom IP 66. Plochý panel, hladký povrch a robustné spracovanie je dostatočne odolné aj na alkoholové čistenie. Hliníkové materiály zaručujú dokonalý odvod tepla, čím sa predchádza prehrievaniu komponentov a zaručuje sa maximálna stabilita systému.

Pokladničné terminály TORIPOS

Tori Pos je moderný pokladničný terminál s dokonalým dizajnom. Elegantný dotykový panel bez rámu s robustným sklom je ideálnym riešením špeciálne do barov a reštaurácii. Pokladničný terminál Tori Pos prináša výkonnejší procesor vhodný aj pre náročnejšie aplikácie.
Toripos 815
toripos_815
Toripos 915
toripos_915

Pokladničné terminály VARIPOS S

Pokladničné terminály Vari Pos S predstavujú modernizovanú verziu Vari Pos terminálov, špeciálne na základe požiadaviek moderných obchodných softvérov určených primárne do obchodu a reštaurácii. Výkonný procesor, obľúbený dizajn a užívateľsky prívetivá funkčnosť činí z Vari Pos S prvotriedny all-in-one pokladničný systém.
Varipos 715S
varipos 715s
Varipos 815S
varipos 815s

Pokladničné terminály TORIPRO

Pokladničné terminály Tori Pro s výkonnými Intel procesormi sú navrhnuté aj pre najnáročnejšie softvérové požiadavky. Vysoko elegantný dizajn, dostatočná odolnosť a modulovateľnosť činí z Tori Pos ideálne riešenie pre rôzne druhy prevádzok.
Toripro 715
toripro 715
Toripro 815
toripro 815