Komplexné riešenia samoobslužných pokladní


SCO HSC-7 /Bi-OPTIC HYBRID

SCO HSC 7 nastavenia

SCO HSC-7 predstavuje Full - Recycling Hybrid riešenie so zabudovaným skenerom Magellan 9800i od firmy Datalogic. Skenovacia škála 1D & 2D umožňuje zákazníkovi váženie ovocia a zeleniny bez čiarového kódu. Súčasťou riešenia je aj kontrolná a bezpečnostná váha.

HSC-7 umožňuje platby v hotovosti a kartou. HSC-7 je ideálne riešenie pre malé a stredne veľké obchody.

HSC-7 sa môže používať ako samoobslužná pokladňa, prípadne ako klasická pokladňa aj s obsluhou personálu. HSC-7 umožňuje rýchle a jednoduché nakupovanie úplne pre každého.

SCO HSC 7 nastavenia

Vytiahnutím a otočením skenovacej jednotky sa SCO (Self-Checkout) dokáže behom niekoľkých sekúnd zmeniť zo samoobslužnej pokladne na pokladňu s obsluhou personálu.

SCO CSC

sco csc

SCO CSC disponuje Full - Recycling riešením s Bi-Optic Skenerom. Daný model umožňuje platbu v hotovosti a platbu kartou. Magellan 9800i - skenovacia škála 1D & 2D pomáha zákazníkovi vážiť ovocie a zeleninu bez čiarového kódu. Súčasťou riešenia je aj kontrolná a bezpečnostná váha. SCO CSC je správna voľba pre všetky typy supermarketov.

sco csc popis

SCO HSC /HYBRID

sco csc

SCO HSC je Full - Recycling hybridné riešenie so zabudovaným skenerom na vrchnej časti stola. HSC prijíma platby v hotovosti a kartou. Ideálne pre malé supermarkety, kde všetky výrobky sú označené čiarovým kódom.

SCO HSC sa môže používať ako samoobslužná pokladňa, prípadne ako klasická pokladňa aj s obsluhou personálu.

sco csc popis

SCO WMS 2 /WALL

sco csc

SCO WMS 2 je bezhotovostná samoobslužná pokladňa, ktorá môže stáť samostatne, alebo môže byť uchytená k stene. Skener Datalogic 3200 vsi zabezpečuje vysokú čitateľnosť čiarových kódov.

WMS 2 je vhodný pre rušné malé a veľké prevádzky, kde zákazníci uprednostňujú rýchlu platbu kartou.

sco csc popis

SCO SCS-2

sco csc

SCO SCS-2 disponuje Full- Recycling riešením s Bi-Optic Skenerom. Daný model umožňuje platbu v hotovosti a platbu kartou. Zákazník si dokáže odvážiť ovocie a zeleninu bez potreby disponovania čiarového kódu. Súčasťou riešenia je aj kontrolná a bezpečnostná váha. SCO CSC-2 je vhodné riešenie pre všetky typy supermarketov.

sco csc popis

SCO SCS-3

sco csc

SCO SCS-2 disponuje Full - Recycling riešením vrátane snímača čiarových kódov Magellan 3200 vsi. Daný model umožňuje platbu v hotovosti a platbu kartou. SCO CSC-3 je vhodné riešenie pre všetky typy a veľkosti supermarketov, kde sú všetky výrobky označené čiarovým kódom a nevyžadujú si váženie tovaru.

sco csc popis

SCO CSS-2

sco csc

SCO CSS-2 je bezhotovostná samoobslužná pokladňa. Magellan 9800i – skenovacia škála 1D & 2D pomáha zákazníkovi vážiť ovocie a zeleninu bez čiarového kódu. Súčasťou riešenia je aj kontrolná a bezpečnostná váha. SCO CSS-2 je vhodné riešenie pre všetky typy a veľkosti supermarketov, kde zákazníci uprednostňujú rýchlu platbu kartou.

sco css popis

KIOSK BPS

sco csc

KIOSK BPS predstavuje samoobslužný 32“ dotykový kiosk s Full- Recycling riešením a s EFT POS.

KIOSK BPS môže slúžiť ako samoobslužná pokladňa na objednávanie a následne zaplatenie tovaru / produktu / jedla.

sco csc popis

KIOSK WCS /CASHLESS

sco csc

KIOSK WCS - je samoobslužný 32“ dotykový kiosk s EFT POS, bez možnosti platby hotovosťou.

KIOSK WCS môže slúžiť ako samoobslužná pokladňa na objednávanie a následne zaplatenie tovaru / produktu / jedla.

sco csc popis

ELO STAND SELF SERVICE KIOSK /DESKTOP

sco csc

ELO je samoobslužný dotykový kiosk s použitím EFT POS, bez možnosti platby hotovosťou. Má v sebe zabudovaný 2D BARCODE SCANNER a tlačiareň Printer EPSON / 80mm.

ELO KIOSK predstavuje dokonalú náhradu samoobslužnej pokladne pre zákazníkov uprednostňujúcich platbu kartou. Na ELO KIOSKU je možnosť inštalácie modulu služby zákazníkom (tlač receptov, reklamácie).

V čase nečinnosti sa vie ELO KIOSK využívať na prehrávanie obrázkov / videa / marketingových a reklamných kampaní.

sco csc popis sco csc popis