Spoločností, ktoré poskytujú elektronické cenovky či iné vybavenia predajní, neustále pribúda. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti retailu z nás ale robia jednotku na slovenskom a českom trhu. Nielenže poskytujeme našim zákazníkom nadštandardné služby a nepretržitú hotline službu, ale práve aj cenovky, ktoré zákazníkom implementujeme, sú to najlepšie, čo na trhu nájdete.

 

V porovnaní s konkurenciou majú naše elektronické cenovky až 10 ročnú výdrž batérie či jedinečný systém až s desaťnásobnou rýchlosťou aktualizácie údajov v porovnaní s konkurenčnými modelmi. Za jednu hodinu totiž dokážeme prekresliť jedným komunikačným bodom až 45-tisíc elektronických cenoviek. Našim cenovkám nechýba ani IP67. Všetky súčasti sú dodávané priamo s cenovkou, a tak si za ochranné sklíčko, tlačidlá či LED indikátor u nás priplácať nemusíte.

Pre našich zákazníkov sme k dispozícii na troch pobočkách na Slovensku – Zlaté Moravce, Košice, Bratislava, no nájdete nás aj v Českej republike, a to priamo v hlavnom meste Praha.

Okrem samotnej implementácie elektronických cenoviek na predajňu vám poskytujeme taktiež aj záručný a pozáručný servis. Vďaka odbornosti našich technikov a programátorov bude s nami o vaše cenovky postarané.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *